Зірковий парад першокурсників 2013

10 жовтня в Актовій залі Жовтого корпусу відбувся День першокурсника, який організував СПІФ. Для студентів це була чудова можливість проявити себе в командній роботі, дати волю фантазії, показати власні таланти, щоб якомога цікавіше представити себе та свої кафедри і таким чином приєднатися до творчої студентської родини Інституту філології.

Зірковий парад відкрили студенти-україністи, які драйвовою патріотичною піснею «Сам собі країна» заслужили овації від вдячної публіки. Далі свою кафедру представили фольклористи, які композицією «Полин-полин, цвіла трава» у поєднанні з красивим танцем спонукали глядачів поринути в традиції та звичаї наших предків.

Студенти кафедри арабської мови та перекладу не лише представили вікові традиції арабського весілля, а й задобрили публіку східними солодощами.

Іспанці порадували всіх енергійною піснею «Bamboleo», а кафедра корейської філології - запальною  композицією «Gentleman» відомого виконавця  PSY.

Японісти не лише розказали про самобутнє поєднання традицій і сучасної культури «країни вранішнього Сонця», а й представили глядачам чайну церемонію, мистецтво орігамі та вражаючу японську моду.

Зачарувала зал романтична композиція «Diamonds», у виконанні студентів кафедри англійської філології.

Завершували зірковий парад студенти спеціальності «Літературна творчість», які виконали у власній інтерпретації пісню Макса Барских «Я – студент».

Усі учасники свята отримали незабутні враження й подяку від голови Студентського парламенту Світлани Кузі.

Отже, зірковий парад пройшов «на ура». Бажаємо першокурсникам і надалі активно проявляти себе в студентському житті й стати справжніми зірками нашого інституту та університету!

Ділилася враженнями

студентка 1 курсу української філології