Рецепт студентського щастя від філологів

Рецепт студентського щастя від філологів у рамках  святкового концерту до дня народження Інституту філології

19 листопада о 17.00 у актовому залі Червоного корпусу КНУ найкрасномовніші студенти універститету зібрали всіх охочих на чимале дійство – 12-ліття з дня заснування Інституту філології.  Свято дійсно мало право бути масштабним (тривав концерт майже дві години, представлено було 20 номерів), адже сам інститут є найбільшим за кількістю студентів та викладачів.

Сам концерт був досить оригінально стилізований під прийом у лікаря групи студентів, що втратили розум від навчання. І яскраве різноманіття номерів (від виконання шаленого хіп-хопу до читання зворушливих віршів)  не тільки представило широчезний діапазон талановитості книголюбів, а й підтвердило загальновідому тезу: «Студентські роки – це не тільки безупинне зубріння посібників. Ці роки можуть бути веселими, драйвовими і просто незабутніми».

Традиційно свято розпочалось із виступу директора Інституту філології  Семенюка Г.Ф., що в ході свого  виступу  побажав студентству двох найголовніших речей – «відмінної сесії та щирого кохання».

В цілому,  за неповні дві години можна було спостерігати цілий зірковий парад талантів.  Наші філологи експериментально довели, що вони:

а) прекрасні  співаки (зокрема, Ліза Новак, Саша Фукс, Еліна Богданова, славнозвісний ансамбль «Роксоланія», Ніна Басок, Полікарпова Настя, Тесленко Володимир, Домилівська Людмила, Королева Університету – Підгорна Марія, Мельник Катя, Коломієць Катя).

б) енергійні танцюристи (було приємно спостерігати оригінальну пластику Доценка Жені та групу «Maze»).

в) вправні гравці на музичних інструментах (в рамках концерту  глядачів потішила не тільки  красива гра на фортепіано Юлі Метельської,  а й  таланти двох умілих хлопців з новоспеченого гурту “BonеHоuse”).

г) чудові гімнасти (Саша Довгій)

д) відмінні гумористи (збірна філологів «Так і називається» спромоглась довести публіку  до нестримного сміху всього декількома жартами).

ж) просто унікальні декламатори (проникливий вірш «Українка» у виконанні Саші Довгій буквально довів глядачів до сліз).

Мораль цього концерту наступна:  якими б затурканими і метушливими не були студентські будні, скільки б сотень сторінок і нереальних завдань вам би не задавали, скільки модулів/іспитів/заліків і подібної нечисті не довелось би витерпіти, а все ж завжди слід викроїти хвилинку для веселощів. Можна дати стовідсоткову гарантію, що із усього університетського життя ви у старості навряд чи згадаєте принаймні одну лекцію. А от моменти проведені на репетиціях, виступах, за гітарою у колі одногрупників залишаться з вами назавжди. Адже студентські роки  - це шалені роки, чи не так?

Ділилася враженнями

Фещук Вікторія