Спільний марш КНУ та НаУКМА

Сьогодні з 12.30 в парку Шевченка збиралися студенти Київського Національного Університету ім. Тараса Шевченка. Без політиків, без політичної символіки, лише національний та державні прапори. Виступали звичайні студенти, співали гімн України, перегукувалися «Слава Україні» - «Героям слава!» Після того, як прийшли студенти ЛНУ ім. І. Франка та Києво-Могилянської академії, колона рушила на Майдан Незалежності, де знаходилися звичайні люди (не плутати з мітингувальниками на Європейській площі). Загалом кількість крокуючих перевалила за 5 тисяч, що є непоганим показником. Крокуючи бул. Тараса Шевченка, чулися схвальні вигуки звичайних громадян та сигнали проїжджаючих автомобілів. На Майдані Незалежності спудеї піднялися до монументу та голосно крикнули: «МОЛОДЬ НАЦІЇ ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!»

Це «суха» версія сьогоднішніх подій. Напевно, люди, які зараз це читають, самі відчули на собі, як то воно, крокувати з однодумцями. Звісно, є противники таких дій, тому варто дещо зауважити:

1. Сьогодні була продемонстрована позиція ЧАСТИНИ студентів КНУ, які підтримують ідею євроінтеграції.

2. Ніяких інших способів, окрім мирних демонстрацій, не передбачено.

3. Повна аполітичність. На акції не пролунало жодне гасло політичної партії та не піднявся догори жоден партійний прапор.

4. Студентством КНУ не оголошено страйк, однак було вирішено приєднатися лише до всеукраїнського ПОПЕРЕДЖУВАЛЬНОГО страйку з 12:00 до 14:00 27.11.

5. Всі розуміють, що перед Україною стоїть важливий вибір, який може змінити її життя. Однак ніхто не закликає Вас приєднуватися. Кожен САМОСТІЙНО робить для себе висновки та розставляє пріоритети.