full screen background image

IYFWorldCamp 2014

Вперше в Україні відбудеться IYFWorldCamp 2014 – міжнародна молодіжна конференція, яка проходить більше ніж в 40 країнах світу

З 1 по 5 травня 2014 року в самому серці України - місті Києві, відбудеться IYFWorldCamp 2014 – міжнародна молодіжна конференція, що проходить щорічно в 40 країнах світу і змінює життя студентів.

Метою конференції є мотивування молоді до життєвого принципу "життя заради інших". Це є запорукою здорового соціуму взагалі та щастя особистості зокрема. Завдяки поставленій меті конференція виховує сумлінних, гармонійно розвинутих, відданих своїй справі та державі людей.

            У конференції беруть участь понад 800 студентів, впливові політики, вчені, спортсмени, співаки та митці не лише України, а й інших країн Європи, Азії та Африки.

      На Майдані Незалежності відбудеться Фестиваль культур "Cultural Festival", на якому всі охочі мають чудову нагоду поринути у святкову атмосферу разом з відомими артистами та музикантами, міжнародними танцювальними колективами та видатними діячами сьогодення, які проголосять вітальне слово.

      Продовженням конференції є благодійна музично-театралізована вистава "Christmas Cantata" у виконанні всесвітньо відомого "GraciasChoir & Orchestra". Виступи хору та оркестру "GraciasChoir & Orchestra" мали особливий успіх у таких великих залах: SydneyOpera House(м. Сідней, Австралія), HaydnHall (м. Ейзенштадт, Австрія),MadisonSquareGarden (м. Нью-Йорк, США), Rosengarten (м. Манхейм, Німеччина), Маріїнський театр (м. Санкт-Петербург, Росія).

            11 травня 2013 року вистава під назвою "Різдвяна кантата" (ChristmasCantata) зібрала повний зал у Національній опері України імені Т. Г. Шевченка, залишивши у серцях глядачів незабутні враження. В рамках конференції 4 травня 2014 року вистава буде проходити в Палаці України.

      Також кияни та гості столиці матимуть змогу перемогти себе у спортивних змаганнях IYF Olympic Day в парку "Дружби народів". Захід спрямовано на популяризацію здорового способу життя серед молоді.

            Головною темою конференції є принцип "Життя заради інших", якому присвячені лекції засновника, ідейного основоположника IYF Ок Су Пака і запрошених видатних діячів політики, бізнесу, науки та мистецтва. Цікавинкою лекцій є власний досвід доповідачів та приклади з їхнього життя.

 

Анкету учасника конференції можна заповнити за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1i2ZhGUwpxCfVrLlv2Ei7OouvYG-Yk8itOX0tuXwRINM/viewform

Анкету волонтера конференції можна заповнити за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1OPEL27Z-xuNS14xW96rIq8vokPv70XWx8qdpOlTCf-o/viewform

Контакти:

Контактні телефони:
+38 093 007 62 90
+38 099 362 85 15
+38 097 300 27 81
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  

Сайт:  http://worldcamp.com.ua/