FAQ для кандидата до СПІФ або ТОП-10 питань про нас

Топ-10 питань про СПІФ

1.     Як розшифровується абревіатура «СПІФ»?
«СПІФ» - це Студентський Парламент Інституту філології.

2.     Що таке СПІФ?
СПІФ – це найвищий виконавчий орган студентського самоврядування в Інституті філології, що ставить за мету створення умов для самореалізації особистості студентів і формування у них організаторських навичок, лідерських якостей, відповідальності за результати своєї праці тощо.
3.     З якого курсу можна стати членом команди СПІФ?
Кожен студент ІФ, незважаючи на курс та вік, має право стати членом СПІФ.
4.     Чи можна одночасно бути членом кількох самоврядних організацій ІФ?
За бажання можна все, але варто пам’ятати, що краще якісно робити щось одне, ніж розпорошуватися на все й одразу.
5.     Яка користь від членства в СПІФ?
СПІФ – це насичене та яскраве студентське життя;
СПІФ – це практичний досвід втілення проектів;
СПІФ – це отримання навиків роботи в команді;
СПІФ – це можливість реалізації власних ініціатив;
СПІФ – це самовдосконалення;
СПІФ – це уміння організовувати власний час;
СПІФ – це нові знайомства та друзі;
СПІФ – це можливість знайти себе;
6.     Як можна стати членом СПІФ?
Набір відбувається у кілька етапів:
А) Ви визначаєтесь із відділом та напрямком роботи у СПІФ;
Б) Ви пишете заяву на ім’я голови СПІФ, про те, що хочете потрапити до команди і відповідаєте на декілька запитань;
В) Ваші заяви розглядаються Головою СПІФ та Головою того відділу, до якого Ви хочете потрапити. За необхідності ними може бути проведена бесіда з Вами.
Г) Якщо Ваша заява не відхиляється, то Ви потрапляєте до команди, повноцінно працюєте, у разі проходження випробувального терміну ви заповнюєте анкету члена СПІФ.
Примітка.  Все відбувається дуже просто і швидко. Зазвичай заяви майже не відхиляються, оскільки ми даємо кожному студенту можливість проявити себе, саме тому й існує випробувальний термін.
7.     Коли відбувається набір до СПІФ?
Ми завжди вітаємо ініціативу, тому надаємо Вам можливість вступити до нашої команди  протягом усього навчального року. Обов’язковий же, систематичний, щорічний набір до команди ми проводимо протягом першої половини вересня.
8.     Що таке «відділ СПІФ»?
Відділ є робочим підрозділом, який утворюється для ефективного функціонування СПІФ у визначеній сфері діяльності. Наразі у структурі СПІФ функціонують такі відділи: культурно-мистецький, освітній, соціальний, спортивний, зовнішніх зв’язків, інформаційний та технічний.
9.     Де можна дізнатися більше інформації про СПІФ?
А) Група ВК: http://vk.com/studparlamentif
Б) Сайт: http://spif.univ.kiev.ua
В) 13-ий кабінет ІФ
P. S. Також Ви завжди можете отримати необхідну інформацію, поспілкувавшись із членом СПІФ особисто.
10.  З якими питаннями можна звертатися до СПІФ?
Ми працюємо для Вас, тому завжди готові вислухати і допомогти у вирішенні будь-якого питання.
Закликаємо обов'язково звертатися до нас:
Зі своєю ідеєю чи  пропозицією втілення проекту;
За порадою у вирішенні питання чи проблеми;
Зі скаргою про порушення Ваших прав;
P.S. Не існує проблеми яку не можна вирішити, головне - правильно підійти до цієї проблеми. Допомогти Вам – наш обов’язок!