Благодійний книжковий ярмарок

22 вересня у холі Інституту філології відбувся книжковий ярмарок, організатором якого став Студентський парламент, зокрема його Соціальний відділ. Керівництво проектом взяла на себе Марія Василів.

Проводиться такий захід уперше, з дуже благородною метою. Усім відомо, яка непроста ситуація сьогодні у наших військових з фінансуванням: їм катастрофічно не вистачає найнеобхіднішого. Важко залишатися байдужим за таких обставин, тому Інститут філології вирішив також долучитися до цієї акції.

Усі книги, виставлені на продаж, студенти віддали безкоштовно, а зібрані кошти підуть на потреби для української армії на фронті. Залучалися учасники через соціальні мережі, за допомогою оголошень, агітаційних листівок та безпосередньо організаторами. Приємно, що завдяки поширенню інформації у ярмарку взяли участь не лише студенти, а й викладачі і навіть мешканці Києва. Наприклад, анонімний науковець пожертвував 40 дорогих раритетних книг з власної колекції, які, до речі, розкупили найшвидше. Деяким людям були не так потрібні книги, як вони мали бажання допомогти, і багато хто платив більше запропонованої суми.
Зайшовши у Жовтий корпус, одразу було видно великі гурти студентів, які активно брали участь у ярмарку, купували, цікавились. Атмосфера була веселою й дружньою. Організатори з радістю відповідали на запитання, давали поради, спілкувались з покупцями. Вибір літератури справді вражає, адже тут можна знайти українську й іноземну, наукову й художню літературу, багато цікавого й потрібного.

Важливо, що люди серйозно поставились до цього благодійного заходу, але все-таки варто зазначити, що відгукнулись лише 10-15% проінформованих людей. Якби долучилася більша кількість, масштаб ярмарки був би значно більшим, і зібраних коштів було б також більше. Це не так важко віддати непотрібну для вас книгу, яка лежить у пилюці, і якою ви не користуєтесь, а комусь це може врятувати життя.

Можливо, ярмарок відбуватиметься ще раз, і у вас буде шанс долучитися або ж віддати чи купити книги через Інтернет.

Отже, не будьте байдужими, допомагайте, підтримуйте своїх захисників. Слава Україні!

БІЛЬШЕ ФОТО ТУТ!

Дякуємо за фото Никита Завилинский!