Благодійний ярмарок "Книга" 27 жовтня

27 жовтня у холі Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка  відбувся другий етап благодійного ярмарку «Книга», метою якого став збір коштів для студентів КНУ, що зараз захищають нашу країну. Філологи (а також гості з інших факультетів) охоче брали участь, жертвуючи своїми грошима для того, щоб урятувати нашу державу і забезпечити світле майбутнє. На ярмарку можна було придбати різноманітні товари: художні та наукові книги, конспекти, реферати. У холі панували піднесена атмосфера та гарний настрій, адже бажаючих підтримати армію виявилося дійсно багато.

Я мала змогу взяти невеличке інтерв’ю у організатора цього ярмаркуМарії Василів:

- Чиєю була ідея організувати ярмарок та чому акція була саме такого формату?

- Ідея була спільною, усі члени студентського самоврядування підтримали її. Ми вирішили, що це буде цікаво та корисно, адже, придбавши книгу, ти не лише віддаєш гроші на потреби армії, а й ознайомлюєшся з новою для себе літературою та отримуєш корисну інформацію.

- Чому захід було проведено вдруге?

- Нам було приємно бачити щире бажання людей допомогти армії ще на першому ярмарку. Тому ми спробували організувати цей захід вдруге і я вважаю, що не помилилися з цим рішенням.

- Скільки коштів було зібрано на другому ярмарку «Книга»?

- Цього разу ми зібрали 6500 грн. Це значно більше, ніж минулого разу, тому ми дуже задоволені тим, що студенти нашого університету беруть участь у таких заходах.

- Куди саме передадуть зібрані гроші?

- Гроші будуть передані на потреби солдат 32 блокпоста, який зараз обстрілюють сепаратисти.

- Чи плануються ще подібні ярмарки?

- Ми плануємо провести у цьому семестрі ще один спільно з Київським торгівельним університетом у них у корпусі. Можливо, у другому семестрі відбудеться ще один такий ярмарок. Сподіваємося, що ці плани стануть реальністю!

На завершення хотілося б додати, що завдяки таким заходам все більше помічаєш, наскільки українці добрі та чуйні. Коли бачиш, що багато студентів не залишається осторонь і намагається допомогти армії, розумієш, що не все ще втрачено, що є надія. Адже вона палає у наших серцях вічно, допомагає боротися. І ніщо не зупинить нас! Ми – українці, і наша доля буде щасливою! Слава Україні!

Репортаж Марії Бурчак