Передвиборча програма Валерії Якушко

• Студентка  1-го курсу. Спеціальність: фольклористика, українська мова та література, іноземна мова
  • 2012 р. – PR менеджер проекту з міжнародного обміну «Enjoytheworld»
  • 2013 р. – волонтер проекту «GreenRush» від організації AIESEC
  • 2013 р. – керівник проекту ProfCo’2013 від організації AIESEC
  • 2014 р. – організатор благодійного аукціону
  • 2012-2014 рр. – керівник проектів в маркетинговому агентстві «AGMA»

! Знаю, що кожна людина має достатньо сил, щоб змінити себе, країну та світ на краще.

! Вірю в силу слова.

! Хочу використати свій здобутий досвід, щоб творити позитивні зміни.

Програма

І. Комунікація

1. Медіа співробітництво з провідними студентськими порталами, інформаційними сайтами та часописами.

2. Співробітництво з спільнотами у соціальних мережах.

3. Активне використання SMMтехнологій у організації заходів.

Ці нововведення дозволять збирати більшу кількість учасників на заходи, що організовує СПІФ.

ІІ. Нові проекти

1.       Створення «Центру україномовної літератури», який буде опікуватись перекладами відомої літератури українською мовою.

Ми не маємо залишатись байдужими в той час, коли на полицях книгарень неможливо знайти світові бестселери українською мовою. Зазвичай вони перекладаються російською мовою. Метою центру буде популяризація відомої літератури різних жанрів та тематик українською мовою.

2.       Створення «Центру культур»

Кожен студент Інституту філології паралельно з мовою, яку він вивчає, здобуває знання про культуру різних країн та народів. Основною метою майбутнього створеного центру буде поширення інформації про духовні та матеріальні надбання різних народів шляхом організації заходів.

3.       Створення систематичних зустрічей з видатними випускниками, відомими людьми, науковцями та фахівцями різних галузей.

Систематичність та глобальність таких зустрічей дозволить студентам перейняти досвід успішних людей.

4.       Організація систематичних творчих читань та презентацій книг сучасних українських письменників.

Надихаюча атмосфера Інституту філології якнайкраще дозволить письменникам та науковцям продемонструвати власні твори та праці.

ІІІ.   Продовження розвитку попередніх проектів

Усі проекти, що зараз реалізовує СПІФ, не мають бути забуті. Навпаки, нашою задачею постає їх покращення та розвиток.