Передвиборча програма Дар'ї Карявки

1)      Співпраця з потенційними роботодавцями для студентів Інституту Філології.

2)      Залучення бажаючих студентів на волонтерську роботу за спеціальністю, що дасть змогу отримати необхідний досвід і полегшить процедуру працевлаштування в майбутньому.

3)      Ознайомлення студентів з практичною стороною їх спеціальності за допомогою екскурсій на корпорації та підприємства.

4)      Курс навчання ораторської майстерності та вмінню захищати свою наукову та громадянську позицію для всіх бажаючих.

5)      Курс молодого лідера.

6)      Покращення роботи сайту СПІФ. Залучення людей для ведення Календаря Подій.

7)      Для збільшення ефективності інформування студентів щодо різноманітних заходів в Інституті Філології впровадити СМС розсилку на постійних засадах.

8)      Створити базу активних студентів: кожному студенту у мережі Інтернет створити ВЛАСНИЙ КАБІНЕТ, де буде записуватися інформація щодо  успіхів у навчанні  та різних сферах діяльності. За допомогою цього ресурсу  роботодавці зможуть залучати студентів на проходження практики, а також з ціллю працевлаштування.

9)      Запровадити суботники у вигляді змагань для мотивації студентів.

10)   Підтримувати та розширювати соціальну та благодійну роботу.

11)   Залучати людей для участі у спортивних змаганнях.

12)   Організація туристичних подорожей по містам України.

13)   Запровадити щорічні обов’язкові студентські концерти-огляди, такі як

Студентська Весна, Студентська Осінь, Містер та Міс Інституту Філології, а також інтелектуально-логічну гру «Що? Де? Коли?».

14)   Створити хореографічний, вокальний та художній колективи на базі ІФ.

15)   Почати створювати власну базу костюмів та різноманітного оформлення для сцени та інших приміщень.

16)   Приймати участь у Всеукраїнській молодіжній громадській організації "Студентська республіка" Основними напрямами діяльності ВМГО «Студентська республіка» є проведення Міжнародної програми «Студентська республіка», що має на меті:

!  сформувати та підготувати молодь до дорослого життя;

!   розвиток студентського самоврядування та активності;

!   налагодження ефективної співпраці з студентством України і світу;

!   виховання поколінь здатних вільно мислити, свідомих лідерів для України як повністю суверенної держави;

!   покращення життя українського студентства;

!    захист прав та інтересів молоді України.

17)   Організовувати КВЕСТИ для студентів. Квест - спортивно-інтелектуальне змагання,під час якого команди вирішують логічні завдання, здійснюють пошук на місцевості, будують оптимальні маршрути переміщення, шукають оригінальні рішення і підказки.

18)   За бажанням студентів встановити СНЕКОВІ АВТОМАТИ у відведених  для цього місцях.

19)   В кінці кожного року робити звіт щодо виконаної роботи та нагороджувати найбільш активних людей.