Інституту філології 14 років!

Запах печива, звуки музики і купки дівчат, що роблять селфі на фоні Жовтого. Саме так цього року студенти КНУ святкували чотирнадцятиріччя улюбленого Інституту філології. І хоча святкування не відрізнялося особливою пишністю, атмосфера була теплою та приємною. У холі Інституту було розміщено фотовиставку "Студентське життя", де можна було побачити цікаві історичні кадри та фото з різноманітних заходів ІФ. Окрім того,кожен бажаючий міг почастуватися смачним печивом з передбаченням, позначити на карті рідне місто, залишити свої плани на найближчі чотири роки в "капсулі часу" та отримати чудове побажання з магічного капелюха.
Усміхнені обличчя й веселий гул у холі зробили цей день по-справжньому казковим. Ми впевнені, що найкращий подарунок для Інституту - це гарний настрій студентів.

Можна вважати, що свято вдалося! Щиро вітаємо ІФ з Днем народження!

Репортаж Аліни Нікончук