full screen background image

Передвиборна програма Анастасії Кікоть

Програма
Кандидата на пост голови Студентського парламенту Інституту філології Київського національного університету ім. Т. Шевченка 
Кікоть Анастасії 
На 2015-2016 н.р. 

1. Уведення в життя Інституту нових інтерактивних проектів: "Брейнринг", фестиваль до дня Хелловіну, свято Масляної, "Мафія" та інші, вдосконалення їх. Залучення студентів до участі в різних спортивних змаганнях та конкурсах. 
2. Організувати квести для студентів, де кожен з них міг би відкрити для себе нове та проявити себе за допомогою відкриттів та загадок, міг би створити навколо себе команду однодумців. 
3. Розвиток співпраці з роботодавцями, за підтримки Профбюро ІФ КНУ. 
4. Залучення студентів до волонтерської роботи. 
5. Створення даних усіх активних студентів нашого Інституту, щоб задіювати їх в усіх наших різнопланових заходах. Відновлення активної роботи сайту СПІФ. Введення на сайті рубрики "Календар подій", де будуть описані всі заходи на наступний тиждень. Запуск інформаційного відео-блогу про життя та роботу СПІФ. 
6. Відновлення роботи відділу зовнішніх зв'язків та їх співпраці з українськими та закордонними університетами, з якими є контакти. 
7. Співпраця з Студентськими Радами гуртожитків. 

Якщо у вас виникають запитання, ви завжди можете звернутися до мене! Телефонуйте за номером 097-577-72-25
Пишіть на електронну пошту  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  або в соціальних мережах;
ВКонтакте: Анастасія Кікоть