full screen background image

День бібліотек в Інституті філології КНУ ім. Тараса Шевченка - фоторепортаж

У далекому 1998 році Леонід Кучма своїм наказом заснував Всеукраїнський день бібліотек з ціллю "підвищення їх ролі в житті суспільства". З того часу бібліотекарі відмічають своє професійне свято 30 вересня. Цього року Інститут Філології поставився до такої події творчо. 

Освітній відділ Студентського Парламенту на волонтерских засадах допомагав працівникам читального залу розставляти книжки, витирати пил з полиць, клеїти пошкоджені сторінки та обкладинки. Для участі в акції запросили першокурсників, яких таким чином намагалися привчити до акуратного ставлення до університетських книжок. 

За зроблену роботу бібліотекарі подарували учасникам акції корисні підручники, тож наша праця виявилася не такої і волонтерською. Ми всі дійшли до висновку, що допомагати бібліотеці варто, хоча б раз нарік, що робота там є завжди. І пил там є завжди, тому фраза: "Зараз у читальному залі провітрювання" таки має сенс. А такі акції мають всі шанси стати гарними традиціями Інституту Філології. На радість бібліотекарям у їх професійне свято.

http://lovi-moment.com.ua/novyny-vnz/knu/18597-2012-1..

Текст - Кристина Довгаль. Фото - Марина Головньова.