День народження ІФ : звіт

8 листопада у стінах червоного корпусу КНУ ім. Тараса Шевченка відбулося урочисте святкування одинадцятого Дня народження Інституту філології! Феєричний концерт під назвою «Зірка + Зірка» охопив полум’ям захоплення усіх філологів.

На головній сцені університету пліч-о-пліч демонстрували свої номери професори, доктори та доценти і їхні вірні піддані-студенти. Зійшовшись у таких незвичних дуетах, було представлено 12 виступів різних жанрів (від дуетного співу до неймовірних танків і гумористичних сценок).

Відчути глибочінь української народної пісні вдалося завдяки співпраці Івановської Олени, завідуючої кафедри фольклористики, та студентів І курсу цього ж напряму. Запальний танок молодих фольклористів, Лещинської Світлани та Лихограя Романа продемонстрував не тільки їхню непосидючість та енергійність, а й ще загальноприйняту несправедливість Інституту філології – на одного хлопця, як завжди, по дві дівчини.

Вимогливий та серйозний на парах Павленко Іван Якимович представ перед нами як харизматичний, відкритий і талановитий співець, який охоче заспівав з фольклористами.

Завдяки Юрію Ботвінкіну та студентам-індологам, глядачі змогли перейнятись неймовірними нотами дримби і барабанів, відпочити душею і забути грішні думки про неминучу сесію.

Майбутні магістри французької спеціальності на чолі з Бурмістенко Тетяною влаштували справжню казку на сцені і нагадали усім глядачам улюблених персонажів з дитинства.

Незабутній, неповторний, неймовірний дует «2 на 2», який склався з Доній Тетяни, Гарсії Марії, Степаниська Сергія та Євгена Доценка, потішив нас своїми дотепними жартами про кохання, навчання та Панду з реклами «Снєжка».

Сором’язливий на перший погляд, Пьйон Хун запалив сцену шаленими танцями разом з чарівними дівчатами із командою MAZE.

Ліричну пісню «Квітка-душа» заспівали двоголоссям Филь Катерина та Хоменко Наталі Михайлівна.

Неабиякий фурор спричинив номер Дергача Дмитра та Душки-Іванова Артема, які влаштували на сцені справжню «Фабрику зірок».

Володимир Тесленко та Людмила Домилівська довели свої непохитні позиції, заспівавши пісню «Я не здамся без бою» гурту «Океан Ельзи».

І нарешті. Родзинкою цього святкового вечора стали незабутні, легендарні танці Чемеса Валерія Федоровича та Васильченко Влади. Цей дует викликав хвилю емоцій і отримав перше почесне звання переможців!

Також було підведені підсумки фотоконкурсу, присвяченому Дню народження ІФ. Переможцем став Андріанов Дмитро, студент І курсу, спеціальності корейська мова.

Ще раз вітаємо зі святом! З Днем народження Інституту філології!

Ведучі Євген Доценко       Панда

Фото - Марина Головньова. Текст - Міхєєва Станіслава