З Новим роком!

Цей рік був непростим.

Ми трудилися, не покладаючи рук, і все для вас, наші любі студенти!
На канікулах, коли всі відпочивали, ми працювали. Ми вдало розпочали наступний навчальний рік і провели такі цікаві заходи, як День бібліотекаря, Ярмарок вакансій "Імпульс - Експо", День першокурсника... Крім того, було випущено довідник першокурсників в електронному форматі, наші дівчата привезли в корпус точки доступу для проведення мережі вай-фай (наразі точки досі програмуються нашим обчислювальним центром). На початку жовтня прозвітувала наша голова, Сукач Світлана - і почалось:
- фотоконкурс до Дня народження Інституту
- святковий концерт "Зірка + Зірка"
- майстер-клас від викладачів Інституту філології «Наукова конференція:від А до Я»
- тренінг із самореалізації для активного студентства
- „Студент Року 2012”
- Ярмарок молодіжних організацій
- різноманітні спортивні змагання
- Міжнародний день відмови від паління
- збір іграшок на ялинку ІФ
- Благодійний концерт до Дня боротьби зі СНІДом
- силами Першого заступника голови запущено сайт студпарламенту
- вечорниці на Андрія
- «Перший бізнес – 2012»
- незабутні виступи команди КВК
- казкотерапія

Якщо Ви цікавилися позалекційним життям Інституту, Ви, напевно знали про ці заходи і, сподіваємося, отримали від них задоволення.

Ми щиро вітаємо Вас з Новим роком!

Нехай тільки найкращі слова звучать для рідних, близьких і друзів. Ми бажаємо Вам у Новому році лише позитивних емоцій, яскравих вражень та теплих обіймів. Нехай життя Вам завжди посміхається, а у заліковках стоять лише відмінні бали! І хай Новий рік принесе нові мрії та нові сподівання, які неодмінно збудуться!

Щиро Ваш, Студентський Парламент Інституту філології.