Усім видавцям і журналістам не за освітою, а за покликанням!

Що робити, коли ти – редактор факультетської газети, але в журналістиці … «чайник»?

Долучайся до воркшопу «Студентські видання «для чайників»», який проходитиме з 13 лютого до 17 квітня щосереди о 19:20 в стінах Інституту журналістики Київського національного університету ім. Т. Шевченка!

Тут ти не просто отримаєш корисні знання з журналістики, редагування, дизайну, макетування, верстки й роботи з новітніми медіа, але й обміняєшся досвідом з колегами, які теж створюють видання на своїх факультетах. Це можливість засвоїти корисні поради й навички як від досвідчених спеціалістів своєї галузі, так і від студентів-журналістів і видавців, які мають досвід роботи в студентських виданнях. Після кожного другого заняття будуть проводитись спеціальні «розбори польотів» - краш-тести видань учасників воркшопу, під час якого кожен зможе застосувати набуті знання для удосконалення студентського журналу чи газети свого колеги. Наприкінці всі перевірять свої вміння в екстремальній ситуації – створенні видання за 24 години!

Щоб долучитись до воркшопу, надішли до 10 лютого 2013 року заявку з зазначенням свого імені, контактів, навчального закладу та посиланням чи прикріпленою електронною версією студентського видання, яке ти представляєш, на адресу  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. . Також відзнач, якими спеціальними навиками для видавничої галузі ти володієш (робота з фотоапаратурою, системи верстки, графічні редактори, робота з Інтернет-виданнями тощо).

Увага! Видання може представляти не більше 3 людей з редакції. Кількість учасників – не більше 30 осіб! Тож поспішайте, бо, як кажуть, хто перший встав – того і капці J

Організатори: Наукове товариство студентів та аспірантів Інституту журналістики КНУ ім. Т. Шевченка.

Контакти – 0934405029 – Олена; 0982517327 – Галина.