Усім видавцям і журналістам не за освітою, а за покликанням!

Що робити, коли ти – редактор факультетської газети, але в журналістиці … «чайник»?

Долучайся до воркшопу «Студентські видання «для чайників»», який проходитиме з 13 лютого до 17 квітня щосереди о 19:20 в стінах Інституту журналістики Київського національного університету ім. Т. Шевченка!

Тут ти не просто отримаєш корисні знання з журналістики, редагування, дизайну, макетування, верстки й роботи з новітніми медіа, але й обміняєшся досвідом з колегами, які теж створюють видання на своїх факультетах. Це можливість засвоїти корисні поради й навички як від досвідчених спеціалістів своєї галузі, так і від студентів-журналістів і видавців, які мають досвід роботи в студентських виданнях. Після кожного другого заняття будуть проводитись спеціальні «розбори польотів» - краш-тести видань учасників воркшопу, під час якого кожен зможе застосувати набуті знання для удосконалення студентського журналу чи газети свого колеги. Наприкінці всі перевірять свої вміння в екстремальній ситуації – створенні видання за 24 години!

Щоб долучитись до воркшопу, надішли до 10 лютого 2013 року заявку з зазначенням свого імені, контактів, навчального закладу та посиланням чи прикріпленою електронною версією студентського видання, яке ти представляєш, на адресу  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Також відзнач, якими спеціальними навиками для видавничої галузі ти володієш (робота з фотоапаратурою, системи верстки, графічні редактори, робота з Інтернет-виданнями тощо).

Увага! Видання може представляти не більше 3 людей з редакції. Кількість учасників – не більше 30 осіб! Тож поспішайте, бо, як кажуть, хто перший встав – того і капці J

Організатори: Наукове товариство студентів та аспірантів Інституту журналістики КНУ ім. Т. Шевченка.

Контакти – 0934405029 – Олена; 0982517327 – Галина.