full screen background image

А-ну, ФІЛОЛОГИ, покажемо, як ми знаємо СЛОВА!

З 18-го березня по 14-те квітня у Києві пройде ІII-ій Студентський турнір з настільної гри SCRABBLE. 

Понад 4000 студентів Києва змагатимуться за титули ПЕРЕМОЖЦІВ, а також матимуть змогу довести, що саме їх ВНЗ виховує найрозумніших, найкреативніших та найвинахідливіших знавців рідної мови.

Взяти участь у турнірі і представити свій вищий навчальний заклад може кожен студент Києва. Досить лише прийти у визначений час в аудиторію вишу, де проходять відбіркові ігри і ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ на участь у турнірі. Аби бути поза чергою реєструйтесь на сайті турніру - http://www.scrabble-ua.com/.

Участь в турнірі БЕЗКОШТОВНА. Правила гри дуже прості, із ними можна ознайомитися безпосередньо перед грою або завітавши на наш сайт http://www.scrabble-ua.com/.

Турнір складається з відбіркових ігор, що пройдуть у ВНЗ Києва, півфіналу та фіналу - в якому зустрінуться найсильніші команди! Кожен учасник отримає ПОДАРУНОК, а переможці турніру зможуть вибороти цінні та корисні ПРИЗИ від ТМ «Scrabble» та партнерів турніру –ТЕХНОМЕРЕЖІ F5, виробника комп’ютерних аксесуарів «TRUST» та виробника мережевого обладнання «TRENDnet»!

Отримати більш детальну інформацію можна на сайті 
www.scrabble-ua.com

Також запрошуємо Вас до офіційних спільност у соціальних мережах:
vk.com/scrabble.ukraine та www.facebook.com/scrabble.ukraine

З питань участі та партнерства у Києві звертайтесь:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
(063) 602-92-49 (Марина)
(063) 451 57 84 (Ольга)