Знайди роботу в Unilever 16.04.13

Центр працевлаштування студентів та випускників КНУ ім.Т.Шевченка організовує зустріч кращих студентів старших курсів КНУ ім.Т.Шевченка з представниками компанії «Unilever» з подальшим працевлаштуванням.
Зустріч присвячена темам: 1."Особливості роботи у відділі Customer Development" - Бондаренко Олександр, співробітник російського офісу Юнілевер, Менеджер Customer Development; 2."Можливості побудови кар'єри для студентів та випускників" - Світельська Юлія, HRBP Ukraine.
Захід проводиться 16-го квітня 2013 року (вівторок) з 15:00 до 16:30 за адресою: вул.Володимирська 60, ауд.329 (Червоний корпус КНУ ім.Т.Шевченка), найближче метро Льва Толстого, Університет, Золоті Ворота. Вхід вільний для всіх студентів та випускників КНУ ім.Т.Шевченка. Під час зустрічі з «Unilever» у Вас є можливість бути обраними на заміщення вакантних посад, тобто кожен випускник має шанс стати членом команти «Unilever», тому не забудь взяти резюме.
P.S.На зустріч варто взяти документ, що підтверджує Вашу особу (пред'явите охороні при вході в червоний корпус)

Місце проведення: вул. Володимирська, 60
ОБОВ'ЯЗКОВА РЕЄСТРАЦІЯ ТУТ!