Знайди роботу в "D'ТЭК" 18.04.13

Центр працевлаштування студентів та випускників КНУ ім.Т.Шевченка організовує зустріч кращих студентів старших курсів університетів з управляючим менеджментом компанії «D'ТЭК» з подальшим проведенням співбесіди та розгляданням робочих кейсів від департаментів компанії. Захід проводиться 18-го квітня 2013 року (четвер) з 15:00 до 16:30 за адресою: вул.Володимирська 60, ауд.329 (Червоний корпус КНУ ім.Т.Шевченка), найближче метро Льва Толстого, Університет, Золоті Ворота. Вхід вільний для всіх студентів та випускників університетів м.Києва. Під час зустрічі представники «D'ТЭК» можуть обирати кращих на заміщення посад, тобто кожен випускник має шанс стати членом команти «D'ТЭК». P.S. На зустріч варто взяти з собою резюме (його залишите представникам «D'ТЭК») та документ, що підтверджує Вашу особу (пред'явите охороні при вході в червоний корпус).

ДЕТАЛЬНІШЕ ТУТ