Благодійна акція "Допоможи дитині зібратися до школи"

Активно долучайтеся до акції! Дякуємо за перепости:)
Соціальний департамент Студентського парламенту КНУ Шевченка запрошує всіх бажаючих долучитися до благодійної акції «ДОПОМОЖИ ДИТИНІ ЗІБРАТИСЯ ДО ШКОЛИ»!
Благодійна акція діє: до 22.04.2013 року.

Дітям потрібно: зошити, альбоми, фарби та пензлики для малювання, ручки, фломастери, олівці, пластилін, обкладинки для зошитів та інше шкільне канцелярське приладдя.
Місце збору речей: аудиторії Студпарламенту Вашого факультету (інституту), або корпус механіко-математичного факультету, ауд., 23 а.
Речі будуть передані дітям в рамках візиту до Кмитівської школи-інтернату, до поїздки може приєднатися кожен бажаючий (дата поїздки: орієнтовно кінець травня).

Кожен з нас пам'ятає ті яскраві моменти дитинства, коли ми разом з батьками напередодні першого вересня веселою ходою крокували до магазинів, аби обрати новий щоденник з зображенням головного героя улюбленого фільму на палітурці, зошити з яскравими обкладинками, придбати фарби та фломастери для уроків малювання та ще безліч дрібничок без яких неможливо обійтися...Для багатьох з нас ці моменти були чи не найбільш захоплюючими і нам складно уявити без них власне дитинство.

Проте для діточок, котрі позбавлені батьківського піклування, живуть у малозабезпечених, неблагополучних або неповних сім'ях, таке просте і звичне для нас "дитяче щастя" часто залишається недоступним.

Соціальний департамент СПУ спільно з Міжнародною громадською організацією "ЦИВІЛІЗАЦІЯ", закликає всіх небайдужих взяти участь в акції та подарувати дітям, чиє життя і так складне "не за віком", краплинку щастя.
Більше інформації можна дізнатися за телефоном: 063-598-13-76 (Анастасія), 0631595258 (Діана)