Свято краси і чарівності в Інституті філології

18 квітня відбулося вже традиційне свято краси і чарівності в Інституті філології – Царівна ІФ. Цього року найкращу філологиню обирали проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Бугров, заступник директора Інституту філології з навчально-виховної роботи та роботи в гуртожитку Сергій Різник, заступник голови роботи зі студентами В’ячеслав Шамрай, містер КНУ імені Тараса Шевченка 2013 року Ярослав Сизоненко, студенти та представники спонсорських компаній.

За результатами конкурсу краси Царівною Інституту філології 2013 року стала Анастасія Старченко, яка всіх вразила поєднанням чарівності, талановитості та інтелектуальності. Першою віце-міс обрали Владу Васильченко, дівчину з надзвичайною усмішкою та шаленою енергією. Другою віце-міс стала Дар’я Малініна. Міс глядацьких симпатій та публікацію фотосесії на сторінках журналу «Cockteil» виборола Еліна Богданова.

У номінаціях від спонсорів свята перемогли: міс від «Swatch» – Тетяна Алексеєва; міс на вибір НСК «Олімпійський» – Юлія Рагковська; міс від представників океанаріуму в Києві «Морська казка» – Аліна Волошенко, міс на вибір дельфінарію «Немо» та магазину одягу «Warehouse» – Юлія Коваленко, міс від інтернет ресурсу «Лови момент» – Анна Люднова.
Вітаємо чарівних філологинь та бажаємо їм довершеності у всьому!

Текст: Олександра Касьянова
Фото: Валерій Попов