Мистецтво змінювати світ

21 травня 2013 року о 19.00 в Головному (червоному) корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться промо-запуск соціально-культурного проекту Play for change.
На заході будуть представлені театральні мініатюри, вірші, музика, картини та соціальне відео студентів та стипендіатів програми Фонду Віктора Пінчука.
Мета проекту – привернути увагу молоді до актуальних соціальних проблем суспільств, пов’язаних з розвитком особистості, освітою, захистом прав людини, важливістю активної життєвої позиції та мобілізувати їх для участі в «добрих справах», благодійності.
В рамках заходу будуть проведенні акції cоціальних проектів стипендіатів Завтра.UA “Open your rights”, “Нехай серце б'ється” та “Української Біржі Благодійності”.
«Мистецтво покликане виконувати не тільки художню функцію, але й соціальну, воно здатне привертати нашу увагу, бо залишається тією силою, яка здатна змінювати світ», - переконана автор ідеї та організатор проекту, студентка КНУ імені Тараса Шевченка та стипендіатка програми Фонду Віктора Пінчука «Завтра.UA» Єлизавета Ясько.
Вхід вільний.