full screen background image

Про нас

Шановні студенти! 

Хочу звернутися до Вас  як до вагомої частини нашого суспільства, як до нашого майбутнього. 

Щиро кажучи, Ви не просто студенти. Ви - нова рушійна сила нашого народу, яка несе в собі нові лади, думки, ідеї, погляди. Ви бачите і знаєте всі перемоги та поразки, досягнення і прорахунки, минуле та сьогодення. Тому саме Ви повинні будувати майбутнє нашої країни, а для цього потрібно починати діяти вже зараз. І саме робота у Студентському парламенті  стане для Вас хорошим стартом.  

Студентський парламент допоможе Вам стати цілісною, ніким не зламаною особистістю. Особистістю, яка має свою мету та йде до неї. Особистістю, яка знає свою позицію, як її відстоювати та як досягти успіху. Університет дає Вам освіту – ми допоможемо отримати все інше, необхідне для Вашої особистої реалізації в житті. 

Ми працюємо сьогодні, думаючи про майбутнє, адже усі ми – новий початок нашого суспільства. Приєднуйтесь до нас, і разом ми зможемо набагато більше!

Голова Студентського парламенту Інституту філології

Сукач Світлана

 

Загальна інформація про Студентський парламент Інституту філології

 

СПІФ – це робота на власний авторитет.

СПІФ – це здобуття практичного досвіду втілення проектів.

СПІФ – це унікальна можливість роботи в команді.

СПІФ – це насичене та яскраве студентське життя.

Ми живемо в епоху принципів та цінностей, які лише мають бути встановлені. То чому б саме нам не почати це робити?!
Студентський Парламент – це орган студентського самоврядування в Інституті філології, покликаний захищати думку студентів ІФ, відстоювати їхні права та здійснювати їхню участь у керуванні Інститутом. Наші проекти дають кожному студенту реальну можливість розвиватись, відповідати потребам сучасного суспільства та набувати навичок, необхідних кожному в подальшому житті.
Наша місія – всебічно розвинена, конкурентоспроможна особистість студента Інституту філології. Наше прагнення – ефективна та якісна вища освіта в Україні. 
Ми молоді, сильні та розумні. Ми працюємо сьогодні, думаючи про майбутнє. Адже саме Інститут є стартом формування твоєї особистості! Університет дає тобі освіту – ми допоможемо отримати все інше, необхідне для твого особистого успіху в житті. Дорослішай з нами!

            Діяльність СПІФ досить широка, тому для ефективності реалізації завдань ми розділені на 8 відділів, кожен із яких має свою команду на чолі з керівником.

Інформаційний відділ. Мета: інформування студентів про діяльність СПІФ через друковані оголошення, афіші та Інтернет-ресурси.

Культурно-мистецький відділ. Мета: влаштовувати дозвілля студентів яскравими концертами, конкурсами, вечорами. Наповнювати життя студентів фарбами, плекаючи в них любов до культури та мистецтва.

Освітній відділ. Мета: дати можливість студентам виражати свої погляди  стосовно навчального процесу, пропонувати ідеї щодо змін у системі навчання в ІФ. Проведення лекцій, освітніх семінарів та конференцій у освітніх цілях.

Відділ зовнішніх зв’язків. Мета: Дати можливість студентам співпрацювати із організаціями всеукраїнського та міжнародного масштабу, створивши для цього всі умови.

Відділ працевлаштування. Мета: Допомогти студентам у пошуку можливості роботи/підробітку, стажування, проходження практики.

Відділ спорту. Мета: Підтримувати бажання студентів займатися спортом, розширювати коло спортивних інтересів та пропагувати здоровий спосіб життя.

Соціальний відділ. Мета: організація соціальної, волонтерської допомоги тим, хто її потребує.

Технічний відділ. Мета: технічне забезпечення усіх заходів ІФ. Включаючи: налаштування техніки на концертах, забезпечення проектора на конференціях, організація оформлення залів для заходів  і т. д.

 

Хочеш потрапити до нашої команди?

Тоді не гай часу, прояви бажання, обери напрям діяльності та проходь відбір!

Відбір проходить у кілька етапів

1. Заповнення заяви для вступу в СПІФ;

2. Проходження співбесіди;

3. Проходження випробувального терміну;

Ми чекаємо на Вас щодня в каб.13!